Search here...
TOP

blogiva blog

Ahoj,

volám sa Ivana a toto je môj kreatívny blog.

Som asi živým dôkazom toho, že ak ťa niečo baví, venuj sa tomu a možno ťa to bude raz živiť. Marketing je mojou záľubou a zo stáží a brigád sa vykľulo moje vysnívané povolanie. Popri štúdiu vysokej školy som sa venovala PPC kampaniam, social media marketingu a navrhovaniu stratégií v agentúre Lemur, kde som pôsobila od roku 2018. Od marca 2023 pracujem na pozícii marketingovej špecialistky v IT firme localhost v Košiciach.

V rámci mojej práce spravujem firemné profily na Instagrame, Facebooku, Twitteri a LinkedIne. Zároveň plánujem spolupráce a vymýšlam CSR aktivity. Tiež píšem rozhovory a články na náš firemný blog. Verím, že ak do IT sféry primiešame nejaké to kreatívno, je to fakt superské prostredie, ktoré nás všetkých môže posúvať vpred.

Ľúbim sociálne siete a zastávam názor, že ak sa používajú správne, vedia nás namiesto deptania, tešiť a zábavať. Samozrejme sú zlým pánom, ale veľmi dobrým spoločníkom a miestom pre inšpiráciu. Túto myšlienku rada šírim ďalej.

Vo voľnom čase bicyklujem, snowboardujem, splitboardujem, cestujem, ale aj varím a rada upratujem. Pred spaním čítam kadečo – od fantasy po romány. Alebo plánujem ďalší z výletov. Medzi miesta, ktoré majú podľa mňa ten správny Genius loci patria Dubrovnik, Praha, Budapešť a rodičovská chalupa na Lucia Bani.

Milujem Vianoce, jeseň a Halloween. Verím, že je aj v dospelosti dôležité sa na niečo neustále tešiť. Práve o tom píšem na svojom blogu najradšej. Verím, že si tu nájdeš ten svoj kúsok inšpirácie.

Vitaj! 🙂